Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новата песен на Дарко - Ti Mozes

Go down 
+3
did43to
arninkata
Darko Fan №1
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:50 pm

Мерсии многоооо kiss
Върнете се в началото Go down
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:53 pm

Имам много лоша новина...немога да кача клипчето от апарата,защото както винаги ми дава,че C Било пълно и немога да качвам ниво в D нито никъде :( утре ще го кача на някой на компютъра и ще ви го пусна...извинявайте много :(
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:56 pm

няма нищо ще почакаме за клипчето Smile мп3-то ни стигаа за сега направо не мога да и се наслушам на песничкатааа
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 3:01 pm

Адаш, златна си! Не, направо си платинена! Hug
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 3:18 pm

Хора, аз напрайх запис и к'ъвто съм карък програмата взе че го направи 1 секунда. Много съм ядосан, благодаря на Деси, че е качила запис, поне да мога да си слушам песента. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 3:23 pm

Хаха А пък моя комп по чудо се държа добре, нета беше ок, веднъж даже не е прекъснало и най-важното: понече windowsa ми за нищо не става и компа се рестартира когато си поиска...по време на фестивала(и най-вече на изпълнението на Дарко) не се рестна! Преди малко ми се рестартира, докато си слушах песента иии чак тогава се сетих какво е можело да стане..Докато гледам Дарко и хоп..рестарт..но не...съдбата беше благосклонна към мен!


По темата: в момента не мога да спра да я слушам тази песен, но все пак трябва да се спи и трябва да се простя с нея за няколко часа...
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 3:27 pm

ее браво на компа ти явно и той е чакал Дарко и взело че му е харесало ии е решил да не прави проблеми Laughing Иначе ии аз не мога да спра да я слушам направо манияя Laughing


Последната промяна е направена от VikiTy на Вто Юли 07, 2009 2:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 3:38 pm

Хора, в екстаз съм! Тая песен в комбинация с Дарко направо убива! Просто нямам думи...
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 3:43 pm

Хораааа,качих клипчето,но сега имам проблем с качването в нета...дайте ми линк,но да не е http://4storing.com/ или www.4shared.com за да го кача днес,че утре незнам дали ще мога да седна Neutral
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 07, 2009 2:04 am

VikiTy написа:
ее браво на компа ти явно и той е чакал Дарко и взело че му е харесало ии е решил да не прави пробемии Laughing Иначе ии аз не мога да спра да я слушам направо манияя Laughing
Ами то при такава песен много ясно, че и кампа ми ще проявява вку(на всичкото отгоре е с женско име Laughing )

Иначе...ако Дарко трябваше да ми изпее песента на живо, толкова пъти, колкото я слушах вече, отдавна да е останал без глас и да ме е изхвърлил отнякъде Laughing
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 10:57 am

Официално песента ще е достъпна за теглене в понеделник или вторник с хубаво качество!


Източник: Фейсбуук - Дарко
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
Sponsored content





Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новата песен на Дарко - Ti Mozes
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Текст на песен
» Дарко
» Дарко Илиевски - Here I Go Again
» Дарко, Ели и Симона - one (U2)
» Дарко напуска

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Всичко за Дарко :: Песните на Дарко-
Идете на: