Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новата песен на Дарко - Ti Mozes

Go down 
+3
did43to
arninkata
Darko Fan №1
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 2:54 pm

Новата песен на Дарко се казва "Ti mozes" ("Ти можеш"), а не както беше обявено преди това, че новата му песен се казва "Vrati ja". "Върни я" ще бъде издадена по-нататък. Новата му песен "Тi mozes" ще можете да чуете в понеделник (6.7.09) по телевизия A1
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 11:54 am

A1?! Ама как ще я чуем като не всички имаме македонския канал silent
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 11:56 am

Дал съм линк... щракни върху А1 и си избери А1 от сайта. Smile Ако случайно връзката не работи ето сайта: www.zulu.mk
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 12:01 pm

Ъъъ верно...Извинявай, малко трудно се забелязва ^^"
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 1:44 am

Само да добавя, че доколкото разбрах ще е от 21ч. "премиерата" на песента, на фестивала "Festa1" I love you
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 4:47 am

did43to написа:
Само да добавя, че доколкото разбрах ще е от 21ч. "премиерата" на песента, на фестивала "Festa1" I love you

Допуснахме малка грешка в сайта, като не преценихме часовата разлика. В Македония ще е от 21ч., а тук от 22ч. Официалното име на фестивала е "Fest A1" Smile В най-скоро време ще поправим грешката в сайта. Pozz...
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 1:14 am

Непременно ще я гледам. Дано този път македонците се сетят да запишат нещо и да го качат в нета. Не ми се ще да стане като с концерта на айдълите в Скопие..
Върнете се в началото Go down
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 5:19 am

Пфффф....едва чакам Laughing Нямам търпение,сигурна съм и вие Smile Сигурна съм, че песента е страхотна Smile А имам една молба, дали няма вариант някой от вас да запише целия фестивал Question Има програми които записват това което става на екрана, но на мен нещо не ми се получава :( Дали има такъв вариант и най-вече,моля ви подсетете ме за фестивала,че аз съм завеяна Laughing Ето телефона ми и някой,ако може да ми прати смс от мтел Rolling Eyes 0887924156 Мерси предварително kisskisskiss
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 7:04 am

И аз искам някой да го запише, но за жалост това не мога да съм аз. Първо нямам такава програма и изобщо не разбирам от тия работи, второ компа ми не е от най-издръжливите...

А освен Дарко какво друго ще има на фестивала? Аз си точа зъбките да се наслушам на македонска музика...
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 9:39 am

оо супеер не трябва да пропускам да чуя новата песен на Дарко .. нямам търпение не знам как ще чакам до понеделник :(

TPdessy ще ти пиша смс от мтел за да не забравиш за фестивала само да дойде понеделник ии да стане 22 часа (а за Македония 21 часа) Smile


Последната промяна е направена от VikiTy на Съб Юли 04, 2009 11:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nelka
начинаещ
nelka


Posts : 8
Join date : 28.04.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 9:49 am

С нетърпение чакам да чуя песента Smile Сигурна съм, че ще е хубава :P
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 3:11 pm

otka4eni4koto написа:
И аз искам някой да го запише, но за жалост това не мога да съм аз. Първо нямам такава програма и изобщо не разбирам от тия работи, второ компа ми не е от най-издръжливите...

А освен Дарко какво друго ще има на фестивала? Аз си точа зъбките да се наслушам на македонска музика...

Фестивала ще започне на 6 юли и ще завърши септември (не знам точна дата). На "Fest A1" ще се явят 60 изпълнители с чисто новите си песни. Наградата за победителя е 10 000 евро. В журито участват известни македонски личности, като една от тях е Саня Николич. Единият водещ е Ненад Георгиевски, който води шоуто Ексклузив по А1, а другия водещ (или по-точно водеща) се казва Ивана (честно казано не я знам). Доколкото разбрах всеки понеделник от 22 часа ще се излъчва концерт, елеминациите ще са всяка неделя от 23ч., а всеки ден в предаването Ексклузив ще можем да се запознаем с участниците в фестивала. За повече информация ще ви дам линкове с текстове и видеа, които мисля, че са достатъчни, за да се запознаете с фестивала. Smile

http://www.exclusive.com.mk/arhiva.asp?artid=19079&page=2

http://www.exclusive.com.mk/arhiva.asp?artid=19109&page=1

http://a1.com.mk/video-home.asp?VideoID=853

http://a1.com.mk/emisii/emisija.asp?ID=46

И една картинка Smile --> ЦЪК
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 5:00 pm

VikiTy написа:
оо супеер не трябва да пропускам да чуя новата песен на Дарко .. нямам търпение не знам как ще чакам до понеделник :(

TPdessy ще ти пиша смс от мтел за да не забравиш за фестивала само да дойде понеделник ии да стане 22 часа (а за Македония 21 часа) Smile

Мерси много!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiss

otka4eni4koto написа:
И аз искам някой да го запише, но за жалост това не мога да съм аз. Първо нямам такава програма и изобщо не разбирам от тия работи, второ компа ми не е от най-издръжливите...

А освен Дарко какво друго ще има на фестивала? Аз си точа зъбките да се наслушам на македонска музика...

Ако някой иска македонска музика насреща съм Smile Имам много,аз само македонско слушам :P
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 1:04 am

Мерси за инфото, но аз май пак не загрух нещо...60 песни...за една вечер ли?...


И от колко часа почва Ексклузив?
Върнете се в началото Go down
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 2:55 am

От 21 Smile започва и 60 песни за целия фестивал Razz Сега разбрах, че още 1 приятел ще участва в Фештата, така че подкрепяйте и Димитър Андоновки, сигурна съм,че ще ви допадне, чуй те Ми зеде се
:P а Даре си е пръв,няма спор Smile
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 4:47 am

Аз съвсем се омотах(ккто винаги). Нали самия фест почва в 21 или ти имаш предвид бг време...
Върнете се в началото Go down
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 9:40 am

21 часа македонско,22 часа българско време Razz
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 12:17 pm

Концертите в понеделник, това предаване в другите дни и двете са по едно и също време?
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 12:24 pm

otka4eni4koto написа:
Концертите в понеделник, това предаване в другите дни и двете са по едно и също време?

Сега гледам програмата на А1 и Ексклузив е от 17:10 (Македония) и 18:10 (България). После предаването от 17:10 го повтарят в 19:50 (Македония) и 20:50 (България). А бе, пълна лудница Neutral Ако не ме разбрахте (защото аз лично не се разбрах) вижте ТУК

Ако има нещо - пишете! Аз съм тук Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 12:27 pm

Мерси Very Happy Сори за флуда и ако админката реши, може да изтрие излишните мнения.
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:22 pm

Дарко е страхотеееннннн ! Песента е уникална. Много добро звучене сигурна съм че ще е следващия хит . Дарко просто равен няма!!!! Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart Новата песен на Дарко - Ti Mozes Updates_emoticon_heart
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:29 pm

Записах я и на мп3 и на клипче,но както повеляват законите на Мърфи,точно когато казаха "гласайте за Дарко Илиевски" и взех,че натиснах "А1" вместо това за разширяване на екрана и...малко е прекъснало,но цялата я има с текста Razz Сега ще поизрежа,че е заедно с интервюто и ми пратете някакъв сайт да я кача за да си я свалите Smile А след 15 минути ще имате и видеото,не е с хубаво качество,но с фотоапарата съм снимала Neutral
ааа....и : ПЕСЕНТА Е УНИКАЛНА!!!!!!!!!!!!!ТЕ САКАМ БУДАЛООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:32 pm

Песента е уникална наистинаа и на мен много ми харесааaaa Определено ще е хит толкова е якаа направо не исках да свършва .. Супер еее
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:40 pm

Има ли смисъл да се коментира?..По-лошо...може ли изобщо да се коментира!?

Вече усещам как след като набарам песента само това ще се слуша Laughing

Иначе...когато почна музиката се разсъних, онемях, заинтригувах се иии, когато започна да пее ми идеше да изкрещя(ако бях там, щях да го направя), но за щастие се въздържах...

Дарко е просто lol!
Върнете се в началото Go down
TPdessy
Admin
TPdessy


Posts : 43
Join date : 04.07.2009

Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:47 pm

Дарко Илиевски - Ти можеш Smile
http://4storing.com/u9xdmn/6efd3a1d7507466949e6c777024a618b.html
Заповядайте...малко е късичка Sad
А това е песента с "интервюто"
http://4storing.com/45f8nh/7647aacc14cb2e8772934adf3e389b9b.html
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новата песен на Дарко - Ti Mozes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата песен на Дарко - Ti Mozes   Новата песен на Дарко - Ti Mozes I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новата песен на Дарко - Ti Mozes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Текст на песен
» Дарко
» Срещи с Дарко
» Гласувайте за Дарко
» Дарко Илиевски - Here I Go Again

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Всичко за Дарко :: Песните на Дарко-
Идете на: