Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo

Go down 
+2
otka4eni4koto
did43to
6 posters
АвторСъобщение
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 7:17 am

Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 1:57 am

Като я запя тази песен направо замръзнах. Беше изключително емоционално и силно изпълнение и ме накара да се заслушам в текста. Има много, ама наистина много добър вкус за песни!
Върнете се в началото Go down
usb
напредващ
usb


Posts : 57
Join date : 30.04.2009
Age : 36
Location : Раковски

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 6:05 am

Привет и от мен... най-после се регнах.... а относно песничката много е хубава, не за друго ами, защото е изпята от Дарко по уникален от него начин :P
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 6:39 am

На мен лично това ми е любимото изпълнение на Дарко, мога да го слушам цял ден и няма да ми писне! Само като го чуя и се разтапям, толкова нежно и чуствено изпя песента.. I love you I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
usb
напредващ
usb


Posts : 57
Join date : 30.04.2009
Age : 36
Location : Раковски

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeНед Май 03, 2009 8:41 am

did43to написа:
На мен лично това ми е любимото изпълнение на Дарко, мога да го слушам цял ден и няма да ми писне! Само като го чуя и се разтапям, толкова нежно и чуствено изпя песента.. I love you I love you I love you I love you
Верно.. доста трогателна песничка е :| и трябва да се пее по чувствено... Smile
Върнете се в началото Go down
gAbItYoY
начинаещ
gAbItYoY


Posts : 8
Join date : 10.05.2009
Age : 29

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeПон Май 11, 2009 10:51 am

Оо тази песен е невероятна .. Особено като я пее той.. Когато го чух за малко щях да се разплача ... Толкова нежно и с такова чувство я изпя.. Супер! lol! I love you cheers
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeСря Юни 03, 2009 3:24 pm

Това изпълнение надмина всички .... много нежна песен иии Дарко я изпя божественно
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 1:31 am

Аз започвам да се убеждавам, че той всяка нежна песен може да я изпее божествено ;)
Върнете се в началото Go down
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeПет Юни 05, 2009 12:50 pm

WoW! Само на мен ли не ми хареса тази песен Laughing
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 12:49 am

arninkata написа:
WoW! Само на мен ли не ми хареса тази песен Laughing
Явно да. За пен тази песен е идеална и като звучене и като текст.
Върнете се в началото Go down
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 12:52 am

Текста си го бива, но е някак си прекалено тиха :| Аз си падам по по-бързите песни Laughing
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 12:54 am

Аааа! Е, виж..това вече е въпрос на вкус. Но според мен на Дарко му ходи да пее балади(особено като тази) Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo   Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дарко Илиевски - Boze, cuvaj ja od zlo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дарко Илиевски - Here I Go Again
» Дарко
» Гласувайте за Дарко
» Дарко, Ели и Симона - one (U2)
» Дарко напуска

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Всичко за Дарко :: Дарко и Мюзик Айдъл-
Идете на: