Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )

Go down 
+3
did43to
arninkata
otka4eni4koto
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 5:54 am

Дано да си поправят грешката и сега някой да се сети да качи няма да е лошо Laughing ако разбирах от такива неща щях да запиша и да кача ама не разбирам :(
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 6:10 am

То май трябвало да има някаква опция на видеото за медия плеър или нещо от тоя род, пък този линк, който ние ще ползваме, не съдържал такива екстри.
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 12:03 pm

20.40 ФестаА1 - музичко талент шоу
така пише в програмата на А1 може би по рано ще почне 20.40 македонско време и 21.40 нашо време Smile
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 07, 2009 9:40 am

Похвално е че и още някой се е сетил да запише и качи изпълнението на Дарко от Феста във vbox7 Laughing
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 11, 2009 12:05 am

Сладуриии аз заминавам в Силистра! След около половин час , може и по-малко тръгвам! Да не забравяте форума и да продължавате с Дарко манията Laughing inlove inlove inlove


Ще ми липсвате! heart heart heart Hug Hug Hug
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 11, 2009 3:30 am

Лек път sunny няма няма да забравим форума тука сме си ии ще продължаваме с Дарко манията Laughing Smile
Върнете се в началото Go down
.., Ирчо~
модератор
.., Ирчо~


Posts : 22
Join date : 04.05.2009

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 11, 2009 3:52 am

Диии, много ще ми писваш!! crying Обичам тее! heart
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 11, 2009 6:14 am

Приятно прекарване! И да се снимаш много! Hug ;)
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 16, 2009 3:31 am

в списание Хай клуб има страничка за Дарко Smile има кратко интервю ,но пък мн готино ии малко снимки който също са хубавии
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 26, 2009 9:44 am

Гутен морген, Афганистан! Нещо ме сърби косата...
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 26, 2009 9:49 am

Гутен ти таг от Сатурн! Що те сърби косата? Ти за шампо против пърхуд не си ли ч`увал? Хед едн шоудърс, лош енд гоу...аз ли да те уча? Ааа то косата те сърби..нещо отдолу да не би да се разваля(сивото ти вещество например)?
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 26, 2009 9:52 am

Ъъъ... пръхота ме тробози и на всичко отгоре шампуана свършва. Сивото вещество е наред ама лошото е, че в главата няма нищо. Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 26, 2009 9:56 am

Как да нема нищо бе? Ко стана с ония две мухи дет се гонеха вътре? ДА не умрЕха от глад?
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 26, 2009 10:03 am

Бяха две. Едната умря от глад, а другата, за да се спаси я изяде. Не знам до кога ще издържи... Да се похваля - вчера Дарт Вейдър ми беше на гости. Каза, че щял да те посети тази или другата седмица. Да го чакаш, че ако се ядоса, здраво ни дупе на земляните scratch
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 26, 2009 10:10 am

Не се тревожи! Здрави да са му тенекийте на него(или там от квото е направен), щот ми е адски антипатичен и ше го посрещна мноу гостоприемно....Само да види той...И не ми харесва стайлинга му...мисля да го попроменя малко..Ко шъ ка`йш да го облека в розово? Мноо ме депресира тва черно...
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 26, 2009 10:29 am

Хмм... розово.. мне, по - добре синьо. Важното е той да се хареса, защото после кой ще ми дава пари и вчерашни кифли? Аз преставам да пиша, че нещо форума не ме ще и се бави много... айде дописане! Да не забрайш да предадеш много поздрави на Дарт Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 26, 2009 10:34 am

Ти кат найш, че паметта ми е....мноу къса..мислиш ли, че нема да забравя? Ши тряя ми напомниш да предам мн пз..

Иначе и аз спирам да пиша, че напрао ми се нацепи тиквата...той форум иска да се отърве от нас...Айде до скоро!
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 01, 2009 5:13 am

Здравейтеееееееееееееееее !!!!!!!!!!! Как сте. Аз съм у една съседка иии да видя ко става. Сложих категория за гости във форума Smile За сега ще ви кажа чао! След две седмици ще съм си вкъщи и обмислям смяна на дизайна но не снм дали ще стане ;) Обичкам ви! kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 1:00 pm

Някой да дава признаци на живот в тоя форум? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 1:03 pm

Дааа! Тук съм! Кажи, какво имаш да споделиш?
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 1:11 pm

Искам да споделя, че няма какво да споделя...Нали уж между нас не трябва да има тайни след... Laughing Както и да е....Ти нещо да споделиш? Така..нещо да си пропуснал да ми споделиш? Laughing
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 1:13 pm

Хмм.... няма какво да споделя освен малко Кола, която остана в шишето до мен. Smile Нещо съм гладен. Айде да ми сготвиш нещо? Става ли? Question
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 1:17 pm

1. Ще ме е страх да пия каквото и да е от твое шише предвид плановете си, които наскоро сподели с мен(знаеш си защо).
2. Да ти сготвя...Що ти не вземеш да се научиш да готвиш, че аз трябва да ти готвя? ДА не съм ти...да, няма значение Laughing Не искаш ли да ти опека кордончета? Или да ти направя шницели?
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 1:20 pm

хаха дай му едно меню да си хареса какво да му сготвиш по лесно ще е Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Darko Fan №1
модератор
Darko Fan №1


Posts : 76
Join date : 27.04.2009
Age : 33
Location : Kyustendil

Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 1:21 pm

Хахаха, няма да коментирам първата точка. По втората мога да кажа, че имам доста шницели обаче ме мързи да ги топля. Айде да помогнеш ;)
Върнете се в началото Go down
http://www.darko-ilievski.hit.bg
Sponsored content





Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )   Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) ) - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат(в тази тема няма как да има offtopic :) )
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: За потребителите :: Вие, потребителите-
Идете на: