Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво мислите, за новия сезон на формата МА?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
usb
напредващ
usb


Posts : 57
Join date : 30.04.2009
Age : 36
Location : Раковски

Какво мислите, за новия сезон на формата МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислите, за новия сезон на формата МА?   Какво мислите, за новия сезон на формата МА? I_icon_minitimeПон Май 04, 2009 9:18 am

Очаквам вашите мнения и коментари по темата! Smile
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Какво мислите, за новия сезон на формата МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите, за новия сезон на формата МА?   Какво мислите, за новия сезон на формата МА? I_icon_minitimeВто Май 05, 2009 2:23 am

Амиии първият сезон ме отегчи тотално и спрях да го гледам, вторият го гледах, защото си нямах друга работа, а този го гледам, защото трима от участниците така ме грабнаха, че не искат да ме пуснат. Но аз нали съм си карък, и се оказа, че тримата са македонци, а единия вече го изгониха. Ако ги нямаше тия македонци щях да умра от скука. Не, че причината е в националността, но просто така се случи.

Сега малко за вота...абе, нещо много ми замирисва на гнило на моменти...Всичко е като лош сценарий на филм. Явно това разбират под "сезонът на изненадите"...И все пак, било заради това че народа бил много зле и гласува само за най-смотаните, било за това че вотът е нагласен, аз престанах да се ядосвам, защото си имам твърде много други ядове в момента. Добре, че си имам друга работа, защото иначе щях да вилнея като вихрушка от яд...Сега просто нямам нужното време да изчитам всички мнения по форумите и да кова на всяко едно.
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Какво мислите, за новия сезон на формата МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите, за новия сезон на формата МА?   Какво мислите, за новия сезон на формата МА? I_icon_minitimeПет Юни 05, 2009 7:16 am

На мен пък първия сезон ми хареса най - много .. втория гледах до половината ..а за този сезон найстина започнах да се чудя какво да разбираме под '' сезона на изненадите '' изненади във вид най -добрите си тръгват неочаквано и изненадващо май най - хубавото нещо на този сезон беше участието на македонците :D
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Какво мислите, за новия сезон на формата МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите, за новия сезон на формата МА?   Какво мислите, за новия сезон на формата МА? I_icon_minitimeПет Юни 05, 2009 11:48 am

VikiTy написа:
На мен пък първия сезон ми хареса най - много .. втория гледах до половината ..а за този сезон найстина започнах да се чудя какво да разбираме под '' сезона на изненадите '' изненади във вид най -добрите си тръгват неочаквано и изненадващо май най - хубавото нещо на този сезон беше участието на македонците :D

Хахахаха. Има нещо вярно в това...Еми да, изненадите не винаги са приятни. А пък ако ги нямаше македонците, МА нямаше да става за гледане!
Върнете се в началото Go down
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Какво мислите, за новия сезон на формата МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите, за новия сезон на формата МА?   Какво мислите, за новия сезон на формата МА? I_icon_minitimeПет Юни 05, 2009 2:19 pm

Първия сезон беше доста успешен, втория не ми хареса чак толкова, а сегашния е THE BEST!!! drunken
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислите, за новия сезон на формата МА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите, за новия сезон на формата МА?   Какво мислите, за новия сезон на формата МА? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите, за новия сезон на формата МА?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво мислите за Саня?
» Кой, според вас, ще бъде новия Музикален Идол на България?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Music Idol :: Music Idol 3-
Идете на: