Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Димитър Атанасов

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 11:12 am

Какво ще кажете за него?
Върнете се в началото Go down
usb
напредващ
usb


Posts : 57
Join date : 30.04.2009
Age : 36
Location : Раковски

Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitimeПет Май 01, 2009 11:57 am

No
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitimeПет Май 01, 2009 11:25 pm

Хубав глас, но сцената на МА е прекалено голяма за него. Той не е за там. Мисля, че едно пиано и изпълнението на някоя друга балада ще му лежат на място. Даже на моменти ми напомня Ивайло от предния МА.
Върнете се в началото Go down
.., Ирчо~
модератор
.., Ирчо~


Posts : 22
Join date : 04.05.2009

Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitimeПон Май 04, 2009 10:32 am

--- не ме кефи Sleep No
Върнете се в началото Go down
usb
напредващ
usb


Posts : 57
Join date : 30.04.2009
Age : 36
Location : Раковски

Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitimeПон Май 04, 2009 10:37 am

otka4eni4koto написа:
Хубав глас, но сцената на МА е прекалено голяма за него. Той не е за там. Мисля, че едно пиано и изпълнението на някоя друга балада ще му лежат на място. Даже на моменти ми напомня Ивайло от предния МА.
Ммм, той като излезе на сцентата имам чувството, че всяко негово движение е изкуствено, в смисъл пълен стълб... За пияно и за изпълнения на балади съм съгласен!
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitimeВто Май 05, 2009 1:15 am

usb написа:
otka4eni4koto написа:
Хубав глас, но сцената на МА е прекалено голяма за него. Той не е за там. Мисля, че едно пиано и изпълнението на някоя друга балада ще му лежат на място. Даже на моменти ми напомня Ивайло от предния МА.
Ммм, той като излезе на сцентата имам чувството, че всяко негово движение е изкуствено, в смисъл пълен стълб... За пияно и за изпълнения на балади съм съгласен!
Прав си(макар и да се пише "пиано", защото да пее "пияно" става след някоя друга чашка на някоя кръчма или сватба). Ама като го каза това за стълба и се сетих на какво ми прилича, когато танцува! Сетих се за един цитат от "Спасителят в ръжта" - "Това да танцуваш с нея, беше като да танцуваш със статуята на Свободата". Ето на това прилича с неговия ръст - на Статуята на Свободата! :D
Върнете се в началото Go down
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitimeПет Юни 05, 2009 2:17 pm

Според мен и в пеенето не е от най-добрите Suspect
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 11:54 am

хаха това за Статуята на Свободата беше мн добре казано Laughing не само в танците не го бива мисля че и пеенето му не е нищо особенно .. поне мен не ме кефи No
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Димитър Атанасов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Димитър Атанасов   Димитър Атанасов I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Димитър Атанасов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Music Idol :: Music Idol 3-
Идете на: