Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Darko's fan forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Да се запознаем...

Go down 
+2
did43to
otka4eni4koto
6 posters
АвторСъобщение
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Да се запознаем...   Да се запознаем... I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 2:03 am

Айде, хора, да го раздвижим малко тоя форум! Гледам, че има само 11 потребителя, а от тях май са писали само двама...

Така, тук предлагам да се "запознаваме" като всеки казва по нещо за себе си. Даже ако искате може да си направим тема с визитки, но за сега мисля, че това е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
модератор
otka4eni4koto


Posts : 190
Join date : 28.04.2009
Age : 33

Да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем...   Да се запознаем... I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 2:10 am

Аз се казвам Десислава, но ми викат Деси, Дес..Понасям всички обръщения и съкращения с името ми, но плс, не ми викайте Деска, защото го ненавиждам Laughing
На 18 години съм(да, знам, че съм стара), от Варна и никът ми ме описва идеално като характер :D

Включих се в този форум, защото Дарко ми е сред любимците и ще се радвам да се запозная с други негови фенове. Не съм се захласвала по фенщини от доста време, но явно е нямало по кой. За жалост близките няколко месеца ми се очертават натоварени и не знам доколко ще имам време да съм редовна тук. Надявам се, че форума ще се развие, но трябва да имате търпение за това.
Върнете се в началото Go down
did43to
Admin
did43to


Posts : 83
Join date : 16.04.2009

Да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем...   Да се запознаем... I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 6:48 am

Такаммм... Аз съм Диана (накаратко Диди, Дидка, Дидс, БЕЗ ДИДА!!!!! ) На 14 години съм , края на Октомври ще направя 15. Живея в гр. Търговище. Слушаммм мусиза, общо взето всички стилове като не наблягам на чалгата и метъла. Обичам романтични филми, комедии иии някой страшни филми (ама само някой, че съм малко бъзлива :D :D :D Embarassed )
Защо направих форума.. амиии уникално много харесвам Дарко! Очите, гласа, визията му като цяло и тази очарователна , сладка усмивка! Реших да направя форума за да се съберем хора със сходни интереси - Дарко :D мии май това е от мене ;)
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.bulgarianforum.net
usb
напредващ
usb


Posts : 57
Join date : 30.04.2009
Age : 36
Location : Раковски

Да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем...   Да се запознаем... I_icon_minitimeНед Май 03, 2009 9:33 am

И така, сега аз съм наред...
Казвам се Атанас (на кратко Наско, Наката, на кой като му е удобно :P), роден съм на 20 октомври 1987 г. (или казано сега съм на 21 г., октомври правя 22 и за сега аз съм най-стария от 2-те ви :P :D ). Любим стил музика ми е денса, ретро парчетата и модерния денс ...

За какво се регнах във форума? Ами защото Дарко е просто уникат, той е от този тип певци които те грабва със пеенето и с визията, въобще държанието на сцената като цяло. Не трябваше да го гонят от МА, защото определено имаше какво още да покаже... Надявам се да има концерт 2-ри шанс и да го върнем обратно... Това е от мен за сега, ако имате въпроси питайте, ако мога ще отговоря.


Поздрави! Smile
Върнете се в началото Go down
VikiTy
напредващ
VikiTy


Posts : 86
Join date : 03.06.2009
Age : 29
Location : Стара Загора

Да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем...   Да се запознаем... I_icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 5:18 am

Аз съм Виктория (накратко Вики , Викс ) на 14 години съм този месец ще навърша 15 :P от Стара Загора съм .. слушам почти всякаква музика и аз като всички тук съм фенка на Дарко I love you Реших да се регна тук защото мн харесвам Дарко и искам да се запозная с негови фенове и заедно да обсъждаме новото около него Smile Това е от мен ... sunny
Върнете се в началото Go down
arninkata
напредващ
arninkata


Posts : 56
Join date : 05.06.2009

Да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем...   Да се запознаем... I_icon_minitimeПет Юни 05, 2009 1:20 pm

Аз съм Кристина (МРАЗЯ да ми казват с пълно име) . На галено Крис, Криси , Криске, Крисо и всички вариации на името ми Laughing Аз съм на почти 13, също като Вики от Стара Загора ( Странно, че не се познаваме Rolling Eyes ) С всеки изминал концерт Дарко ме грабваше все повече, докато не ме превърна в откачена фенка Laughing За въпроси ми пишете на ЛС Laughing
Върнете се в началото Go down
nelka
начинаещ
nelka


Posts : 8
Join date : 28.04.2009

Да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем...   Да се запознаем... I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 10:01 am

Здравейте, аз съм Маринела, всички ми викат Нелка. Живея в Търговище, на 17 почти 18 години съм (на 9 юли ставам на 18). Зодия Рак. От айдълите най - много ми харесваха Ели и Дарко. Регнах се в форума по 2 причини. Първо защото харесвам Дарко и второ защото по стечение на обстоятелствата админката ми е сестра :D.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем...   Да се запознаем... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да се запознаем...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: За потребителите :: Вие, потребителите-
Идете на: